Frum / Axbo - alvásciklus ébresztõóra / Elzmnyek

Ugrs oldalakra: [[1]]

dorka 11 vlasza Neofin (18:58) hozzszlsra elzmny | 2009.10.31. 19:27 | vlasz | (#49999)
Kedves Neofin! Ilyen biztos ötösöd legyen Neked meg nekem is, hogy bejött a sablonos kérdés: Próbáltad? Nem, nem próbáltam mert az alvásigényemet rábízom a szervezetemre. Hétköznap fél ötkor kelek, ha tetszik, ha nem. És ezen semmiféle drága kütyü nem tud változtatni. A hatékonyságát meg semmiféle rajongói oldal nem bizonyítja. Gyanítom, hogy reklám céllal indult ez az oldal. Biztos, természetes receptem van a nyugodt alvásra. Úgy hívják, hogy: TISZTA LELKIISMERET.

Neofin vlasza dorka 11 (18:54) hozzszlsra elzmny | privt | 2009.10.31. 18:58 | vlasz | (#49997)
>Muhahahaha! Tömény baromság! Próbáltad? Az index-esek véleménye [ az index-es link végén ]: "Nem csodaszer, de jobb mindennél, amit eddig gyártottak: az Axbo segít összehangolni a természetes alvásigényt és a mesterséges elvárásokat, hogy idõben, de frissen érkezzünk be a munkahelyre."

dorka 11 vlasza Mukti (18:33) hozzszlsra elzmny | 2009.10.31. 18:54 | vlasz | (#49995)
Aha. Milyen fasza lenne, ha éjjel fél kettõkor felébresztene, mert éppen akkor futnak be olyan adatok. Vagy mondjuk, ezentúl így járnék be dolgozni, És ezt szépen elmagyarázom a fõnökömnek. Muhahahaha! Tömény baromság!

Mukti privt | 2009.10.31. 18:33 | vlasz | (#49989)
http://www.sztarbutik.hu/axbo/ ?p=1&lang= "Hogy mûködik az aXbo, a világ elsõ alvásciklus-ébresztõórája? Az aXbo figyeli az Ön optimális ébresztési idejét, az alvás közbeni mozgásainak elemzése által. A beállított ébresztési idõhöz képest maximáltan fél órával korábban kelti fel Önt, a legpihentebb állapotban. A mozgási adatokat gyûjti és elmezi egy kényelmes frottír karszalag segítségével amelyet aztán továbbít az ébresztõórába." Abban gondolom van valami hogy jobb nem a mélyalvás fázisában ébredni, viszont tudják ezt mérni egy karszalaggal?

Ugrs oldalakra: [[1]]

j hozzszls ehhez a szlhoz