Fůrum / Axbo - alv√°sciklus √©breszt√Ķ√≥ra / Elűzmťnyek

UgrŠs oldalakra: [[1]]

fairi vŠlasza dorka 11 (20:47) hozzŠszůlŠsŠra elűzmťny | privŠt | 2009.11.01. 01:42 | vŠlasz | (#50018)
"Sajnos nem. 55 √©ves g√©nekkel rendelkezem. Fiatal koromban tudtam sok√°ig aludni. " ez √∂regkorral j√°r egy√ľtt,ez a titok.. √©letkor el√Ķrehaladt√°val cs√∂kken az alv√°sig√©ny..

dorka 11 vŠlasza Neofin (20:05) hozzŠszůlŠsŠra elűzmťny | 2009.10.31. 20:47 | vŠlasz | (#50014)
"Lehets√©ges - hogy pacsirta g√©nekkel rendelkezel:" Sajnos nem. 55 √©ves g√©nekkel rendelkezem. Fiatal koromban tudtam sok√°ig aludni. "Ugyanez a csoport fedezett fel 2001-ben egy genetikai mut√°ci√≥t, amely elcs√ļsztatja hordoz√≥ja alv√°si-√©brenl√©ti ritmus√°t" Lehet, hogy genetikailag mut√°lodtam? "n√©h√°nyan magukt√≥l is k√©pesek fel√©bredni a k√≠v√°nt id√Ķpontban "- Egyet√©rtek. Ez√©rt is felesleges ez a k√ľty√ľ. Olyan szerkenty√Ľt tal√°ljanak ki, amelyik felk√©sz√≠t az √©bred√©sre.

Neofin vŠlasza dorka 11 (19:27) hozzŠszůlŠsŠra elűzmťny | privŠt | 2009.10.31. 20:05 | vŠlasz | (#50007)
> H√©tk√∂znap f√©l √∂tkor kelek, ha tetszik, ha nem > ... > Biztos, term√©szetes receptem van a nyugodt > alv√°sra. √ögy h√≠vj√°k, hogy: TISZTA LELKIISMERET. > .. Lehets√©ges - hogy pacsirta g√©nekkel rendelkezel: "Ugyanez a csoport fedezett fel 2001-ben egy genetikai mut√°ci√≥t, amely elcs√ļsztatja hordoz√≥ja alv√°si-√©brenl√©ti ritmus√°t: este f√©l nyolckor m√°r aludni t√©rnek, √°m hajnali f√©l n√©gykor m√°r √©bren vannak." http://index.hu/tudomany/2009/ 08/14/egyeseknek_kevesebb_alva s_is_eleg/ "6. Az √©breszt√Ķ√≥ra reggel hatra van be√°ll√≠tva – akkor mi√©rt √©bred√ľnk fel 5:59-kor? A szervezet bels√Ķ √≥r√°j√°t - amely r√©v√©n n√©h√°nyan magukt√≥l is k√©pesek fel√©bredni a k√≠v√°nt id√Ķpontban - az adrenokortikotropin (ACTH) hormon vez√©rli. A hormonnak a szintje a v√°rt √©breszt√©s el√Ķtt egy-k√©t √≥r√°val kezd el emelkedni, fokozatosan k√©sz√≠tve fel a testet az √©brenl√©thez sz√ľks√©ges √°llapotra." http://hvg.hu/egeszseg/2009032 3_alvas_horkolas_belso_ora.asp x Tov√°bbi bulv√°r tudom√°nyos cikkek 'alv√°s' t√©m√°ban: http://index.hu/24ora/?tol=200 8-10-31&ig=2009-10-31&cimke=al v%C3%A1s

dorka 11 vŠlasza Neofin (18:58) hozzŠszůlŠsŠra elűzmťny | 2009.10.31. 19:27 | vŠlasz | (#49999)
Kedves Neofin! Ilyen biztos √∂t√∂s√∂d legyen Neked meg nekem is, hogy bej√∂tt a sablonos k√©rd√©s: Pr√≥b√°ltad? Nem, nem pr√≥b√°ltam mert az alv√°sig√©nyemet r√°b√≠zom a szervezetemre. H√©tk√∂znap f√©l √∂tkor kelek, ha tetszik, ha nem. √Čs ezen semmif√©le dr√°ga k√ľty√ľ nem tud v√°ltoztatni. A hat√©konys√°g√°t meg semmif√©le rajong√≥i oldal nem bizony√≠tja. Gyan√≠tom, hogy rekl√°m c√©llal indult ez az oldal. Biztos, term√©szetes receptem van a nyugodt alv√°sra. √ögy h√≠vj√°k, hogy: TISZTA LELKIISMERET.

Neofin vŠlasza dorka 11 (18:54) hozzŠszůlŠsŠra elűzmťny | privŠt | 2009.10.31. 18:58 | vŠlasz | (#49997)
>Muhahahaha! T√∂m√©ny baroms√°g! Pr√≥b√°ltad? Az index-esek v√©lem√©nye [ az index-es link v√©g√©n ]: "Nem csodaszer, de jobb mindenn√©l, amit eddig gy√°rtottak: az Axbo seg√≠t √∂sszehangolni a term√©szetes alv√°sig√©nyt √©s a mesters√©ges elv√°r√°sokat, hogy id√Ķben, de frissen √©rkezz√ľnk be a munkahelyre."

dorka 11 vŠlasza Mukti (18:33) hozzŠszůlŠsŠra elűzmťny | 2009.10.31. 18:54 | vŠlasz | (#49995)
Aha. Milyen fasza lenne, ha √©jjel f√©l kett√Ķkor fel√©bresztene, mert √©ppen akkor futnak be olyan adatok. Vagy mondjuk, ezent√ļl √≠gy j√°rn√©k be dolgozni, √Čs ezt sz√©pen elmagyar√°zom a f√Ķn√∂k√∂mnek. Muhahahaha! T√∂m√©ny baroms√°g!

Mukti privŠt | 2009.10.31. 18:33 | vŠlasz | (#49989)
http://www.sztarbutik.hu/axbo/ ?p=1&lang= "Hogy m√Ľk√∂dik az aXbo, a vil√°g els√Ķ alv√°sciklus-√©breszt√Ķ√≥r√°ja? Az aXbo figyeli az √Ėn optim√°lis √©breszt√©si idej√©t, az alv√°s k√∂zbeni mozg√°sainak elemz√©se √°ltal. A be√°ll√≠tott √©breszt√©si id√Ķh√∂z k√©pest maxim√°ltan f√©l √≥r√°val kor√°bban kelti fel √Ėnt, a legpihentebb √°llapotban. A mozg√°si adatokat gy√Ľjti √©s elmezi egy k√©nyelmes frott√≠r karszalag seg√≠ts√©g√©vel amelyet azt√°n tov√°bb√≠t az √©breszt√Ķ√≥r√°ba." Abban gondolom van valami hogy jobb nem a m√©lyalv√°s f√°zis√°ban √©bredni, viszont tudj√°k ezt m√©rni egy karszalaggal?

UgrŠs oldalakra: [[1]]

ŕj hozzŠszůlŠs ehhez a szŠlhoz